Slide toggle

Mini kolekcie pre mesiac Jún

Viem, už je takmer koniec mesiaca, no nebol čas vám takto oficiálne novinky pre Jún predstaviť. 

Mala som pripravených viacero mini kolekcií, a nevedela som sa rozhodnúť, ktoré sem šupnem. Tak som ich dala všetky. Veď na Júl aj August mám toho zasa hodne navyrábaného. Môžete sa tešiť 🙂

Ako prvú mini kolekciu som zaradila Sedmokrásku. Tá u mňa nie je ničím novým, ale teraz so ju dala do nových foriem a vyrobila som aj prstene. 

Druhá mini kolekcia je s vašou obľúbenou nezábudkou. Tú som teraz prvýkrát vložila do dvoch prsteňov a do nových krásne tvarovaných foriem. Ich hrany sú zrezané, čo pôsobí veľmi čisto a elegantne. 

Opäť som sa po dlhšej dobe príprav a návrhov dostala k vytvoreniu dvoch ďalších kolekcií z kategórie Blooming wood. Tentokrát je to Nezábudka v slzyčkách a Veronika v dlhých elegantných lístkoch. Veronika bola lisovaná a vznikli tak veľmi krehké až priesvitné kvietky, ktoré pôsobia ako pavučia vznášajúca sa vo vetre. 

No a nakoniec som si nechala kolekciu Orgován. Zaliala som ho do mnohých tvarov, tak máte na výber. Kruhové náušnice som zavesila na nové prepichovacie komponenty. 

Prajem vám krásny začiatok leta…

Slavomíra Janušková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

show
preloader