Top
Read something about me...

Slavomíra Janušková

Príroda sa stala mojou inšpiráciou a dodávateľom zároveň.

K výrobe z epoxidovej živice som sa dostala okolo roku 2010. Najprv som ju používala ako doplnkový materiál pri výrobe z polymérovej hmoty. Neskôr ma tento materiál zaujal natoľko, že som odišla od Fima. Začala som ako úplný samouk. Všetko som si sama pracne hľadala na internete. Či to bol samotný materiál, alebo rady o tvorbe z neho. Postupne som si zadovážila celkom slušnú „výbavu“ a tú samozrejme stále obmieňam a doplňujem. Systémom „pokus-omyl“ som sa zdokonaľovala. Nemala som nikoho, kto by mi poradil. Veľa materiálu skončilo v koši, kým som sa s ním naučila pracovať… V roku 2016 som prešla z bižutérneho kovu na chirurgickú oceľ. V dnešnej dobe má veľa ľudí alergiu na nikel a iné kovy použité v bižutérii

O mne

Keď som bola malá, chodievala som s rodinou často na výlety do lesa po okolí. Vždy som mala cit pre detail. Všimla som si aj toho najmenšieho chrobáčika, či kvetinku ukrytú v tráve. Po tatinovi som zdedila cit k tvorbe a zaučil ma do tajov fotografie. Teraz fotím zrkadlovkou Nikon všetko, čo príde pod objektív, a robí mi to veľkú radosť. Je aj mojim pracovným foťákom. Stále si rada vybehnem do lesa, aj keď už toho času nemám toľko. Milujem vôňu lesa, keď je po daždi. Mám rada ten kľud a pokoj, ktorý tam nájdem. Les je moja druhá prirodzenosť, najradšej by som tam bola stále. Odtiaľ sa vraciam domov s dobrou energiou a čistejším vzduchom v pľúcach.

m
m

Príroda

Všetok prírodný materiál použitý v mojich šperkoch pochádza zo slovenskej prírody. Kvety si sama pestujem, alebo zbieram v prírode. Všetko je ručne zbierané, sušené a/alebo lisované. Všetko má svoje prírodné farby. Nepoužívam prírodný materiál umelo farbený.

m
m

Darčekové balenie

Šperky posielam na mojich originálnych visačkách a balím do látkových vreciek, či škatuliek.

m
m

Materiály

Pre moje výrobky používam kvalitné materiály. Kovové komponenty sú z chirurgickej ocele. Živica je profi s UV filtrom, takže šperky z nej časom nezožltnú.

m
m

Remeselná zručnosť

Snažím sa každý kúsok vyrobiť čo najkvalitnejšie, priviesť ho k dokonalosti. Je to ručná práca, preto má každý kus drobné odlišnosti.

m

SLOVENSKÝ VÝROBOK

Slovenský výrobok z prírodných materiálov dopestovaných a zbieraných na Slovensku

my work in images

Slavomíra Janušková

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Warning: Use of undefined constant AWDP_FILE - assumed 'AWDP_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/6/0/602866a0-a2da-47ef-86ef-109df36bb963/bizuteriaslavka.sk/web/wp-content/plugins/aco-product-labels-for-woocommerce/includes/class-acoplw-badge.php on line 236
sk_SKSlovak
You don't have permission to register

Reset Password